Frytka(Frycia)
Ur. 03.03.2005 Zm. 2007-06-24
Moja Frycia, rasa pekińczyk, miala tylko dwa latka byla taka ciekawa wszystkiego, zabił ją samochód, moj dziadek poszedł do sklepu aby zrobic zakupy i zostawil Frycie aby kolega ją przytrzymal. Nie przytrzymal jej,wyrwala sie aby pobiedz za dziadkiem, przejechal samochod... i juz jej nie bylo. Tyle bylo po naszej Fryci, ktorej zawsze bylo wszedzie i ktora zawsze byla szczesliwa.... Nasza Kochana Frycia. Historia jej mamy pod tytulem Funia.
Zapal świeczkę
.....̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿۰
.....۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿❤
.....´\\.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿
..... )¯`.|/ ۰̮̑✿❤
.....`-.|/.´¯)
Rocznicowe światełko pamięci dla Ciebie kochanie ❤
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
❤️ dla Ciebie kochanie❤️
░░░░(¯`:´¯)◕♥◕
░░(¯ `•.\|/.•´¯)◕♥◕
░(¯ `•.(۞).•´¯)░(¯`:´¯)◕♥◕
░░(_.•´/|\`•._)(¯ `•.\|/.•´¯)◕♥◕
░░░ (_.:._).░(¯ `•.(۞).•´¯)◕♥◕
░░░(¯`:´¯)░░(_.•´/|\`•._)◕♥◕
░(¯ `•.\|/.•´¯)░░(_.:._)◕♥◕
░(¯ `•.(۞).•´¯)◕♥◕
░░(_.•´/|\`•._)◕♥◕
░░░(_.
░(¯ `•.\|/.•´¯)░░
░(¯ `•.(۞).•´¯)░
░░(_.•´/|\`•._)░
░░░(_.:._)░░░
❤️ Rocznicę światełko pamięci
dla Ciebie kochanie ❤️
*....) (......
*...( ♥ )....
*.._ '|'......
*. [ڿڰۣ◕]
*. [ڿڰۣ◕]
◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕
Rocznicowe światełko pamięci
dla Ciebie kochanie ❤️
pamięci dla Ciebie kochanie
............(
...........(,)
.........|::::::|... * ❄️
.........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨ ❄️
˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨* ❄️
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* ❄️
-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿światełko pamięci(*)(*)(*)
__(¯`•´¯)✿ dla Ciebie Kochanie♥
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿
pamięci dla Ciebie kochanie
⋱⋱❤️ ⋰⋰
¯¯¯⋱⋱⭕⋰⋰¯
_____⋱⋱❤️ ⋰⋰ ______
¯¯¯¯¯¯¯¯⋱⋱⭕⋰⋰¯¯¯¯¯¯¯
ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
.........|::::::|... *światełko
.........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨pamięci
˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜dla Ciebie
ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* kochanie
.♥.♥...( ) ...♥ROCZNICOWE
♥...♥.[__]..♥
.♥.♥..[__]...♥ ŚWIATEŁKO ♥
..♥....[__] .♥.♥ .PAMIĘCI DLA CIEBIE ♥.♥
...... (____)KOCHANIE