Asterix
Ur.2005-06-01
Zm.2012-06-22
Żegnaj Przyjacielu
Bax
Ur.1998-08
Zm.2007-06-22
Najukochańszy jamnik na swiecie - BAX nigdy o tobie nie zapomnimy, tęsknimy i kochamy cię wszyscy
Nero
Ur.12.09.1994
Zm.2008-06-22
Mój Nero po prostu był i był a teraz uporczywie go nie ma.... Kocham Ciebie mój Piesku i zawsze będę Cię kochać
Saba
Ur.10.04.2006
Zm.2007-06-22
Puszek
Ur.2.04.2008
Zm.2008-06-22
Odszedłeś tak szybko... ;( . Na zawsze zostaniesz w moim sercu...
Maniek
Ur.22.09.2006
Zm.2007-06-22
Drogi Mańku mam nadzieje że w psim niebie jest ci jeszcze lepiej niz bylo ci u nas!!
Sunia
Ur.-
Zm.2001-06-22
[*] odeszłaś ale nadal pamiętam o Tobie [*]
Trop
Ur.16.05.1976
Zm.1988-06-22
Tropuchna, mój najserdeczniejszy przyjacielu, nigdy cię nie zapomnę! Kocham cię.
chelsea
Ur.26.06.2005
Zm.2007-06-22
Byłas przesympatycznym psiakiem. Smutno bez Ciebie. Zawsze bedziesz w naszej pamięci.
Tomi
Ur.22.08.1998
Zm.2012-06-22
Moj kochany nigdy cie nie zapomnimy pozostaniesz w naszych sercach na zawsze byles najkochanszym pieskiem na swiecie z najkochanszym serduszkiem ktore przestalo bic :(
Sara
Ur.21.04.2005r
Zm.2006-06-22
Kocham cie SARA i nigdy nie zapomne aż do smierci...
Cent
Ur.3.12.2002
Zm.2003-06-22
Centuś - byłeś ze mną tak krótko, odeszedłeś niespodziewanie i za wcześnie, miałeś tylko 6 miesięcy i 19 dni... Na zawsze pozostaniesz w mej pamięci jako wesoły, szary i szczęśliwy dog niemiecki....
murzyn
Ur.23.09.05
Zm.2006-06-22
dla kochanego pupilka
Trop
Ur.16.05.1976
Zm.1988-06-22
Tropuś, pamiętam o tobie ciągle, byłeś najlepszym przyjacielem mojego dzieciństwa, serdecznym i wiernym pieskiem. Kocham cię.
Murzyn
Ur.??. ??. 1993
Zm.2007-06-22
Kocham cie Murzynku, byłeś dla mnie jak brat, Gdy sie urodzilam byles juz przy mnie lecz umarłeś Ty pierwszy... Chcę abyś wiedział że bede Cię zawsze pamiętała... KOCHAŁAM CIĘ , KOCHAM CIĘ I BĘDĘ CIĘ...
Kora
Ur.21.06.2000
Zm.2007-06-22
byłaś siostrzyczką Malwinki,,,, kocham cię Kora!
Puszek
Ur.-
Zm.1984-06-22
Mój ukochany bialy maltańczyk, moje małe serduszko przestało dla mnie bić wtedy gdy tak bardzo tego porzebowałam.
Majka <3
Ur.31.01.05
Zm.2008-06-22
Maja, nigdy o Tobie nie zapomnę, byłaś, jesteś i będziesz w moim sercu. :(
Nero
Ur.lipiec1979
Zm.1999-06-22
Byliśmy razem 16 lat. Choc 22 czerwca minie 8 lat od Twojej śmierci, to nadal żyjesz w naszych sercach. Nigdy Cię nie zapomnimy.
Aba
Ur.15 III 1998
Zm.2007-06-22
Kocham Cie Abus i nigdy nie przestane. Brak Mi Ciebie :(
MASZA
Ur.07-05-1998
Zm.2010-06-22
Zawsze będzie żyła w naszych sercach. Zawsze.
KAMA
Ur.24.12.1994
Zm.2005-06-22
KAMA BY
Blek
Ur.24.08.1993
Zm.2004-06-22
A ja będę twym aniołem
Twą radością, smutkiem, żalem
Będę gwiazdą na twym niebie
Będę zawsze obok Ciebie...........
DLA MOJEGO PRZYJACIELA KTÓRY BY