Jackson
Ur.-
Zm.2003-06-23
Spij biedny piesku cóż ci mogę powiedzieć... Tylko podziekować że dałeś mi wiele miłości
Filonek
Ur.2002
Zm.2014-06-23
Filonek, bardzo Cię kochamy i bardzo tęsknimy. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci i w naszych sercach.
Reks
Ur.nieznamy
Zm.2007-06-23
Kochamy Cię Reksiu :* Odkąd zabraliśmy Cię ze schroniska minęło 6 lat. Byłeś nam wiernym towarzyszem i przyjacelem. Nigdy Cię nie zapomnimy :* :* :* Wierzymy, że bedzie Ci dobrze w Psim Niebie :*...
Karolinka
Ur.X.1991
Zm.2004-06-23
Księżniczko, pozostaniesz na zawsze w naszych sercach.
Amor
Ur.1985-07
Zm.1996-06-23
Amorku pozostaniesz w naszej pamięci i sercach na zawsze.
Morus
Ur.nie znam
Zm.2003-06-23
od pierwszych moich dni na tym świecie był ze mną... moja mama znalazła go błąkającego się... cała rodzina pokochała ;)) a ja to już szczególnie... tak mi go brakuje ;((
perełka
Ur.-
Zm.2007-06-23
perła zawsz ciebie bende kochać i pamientać żeby tam w niebie było ci dobże
DINO
Ur.1983-06-07
Zm.1998-06-23
Dinusiu! Byłeś dla nas wszystkich najlepszym przyjacielem. Wraz z Twoim odejściem pozostała pustka i wspomnienie o Tobie. Wierzymy, że jest Ci równie dobrze w Twoim ogrodzie jak było Ci u nas.
BERCIA
Ur.12.12.2007
Zm.2003-06-23
NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY
KOCHAMY CIĘ I PAMIĘTAMY TAKIEGO PSIAKA JAK TY BYŁAŚ TRUDNO ZAPOMIEĆ KOCHANA I NIEZAPOMIANA MORDKO.......
Greta
Ur.8.05.2000
Zm.2011-06-23
Mój największy skarb, moja najukochańsza przyjaciółka... Tak bardzo mi Ciebie brakuje. Ciągle nie mogę uwierzyć, że tak szybko odeszłaś. Tęsknię. Nigdy cię nie zapomnę kluseczko, na zawsze pozostanies...
Aqua
Ur.12.03.2008r
Zm.2008-06-23
Zasadzam tego kwiatka Dla mojego psiuncia.
Yackta
Ur.17.05.1990
Zm.2004-06-23
Byłaś wspaniałą, ukochaną psiną. Wiele wycierpiałaś na koniec, teraz śpij spokojnie.
Żabka
Ur.01.02.1995r
Zm.2004-06-23
Mój pierwszy pies ... Kochałam Ją bardzo
Pewnego dnia odeszła a wraz z Nią piękne chwile mojego beztroskiego życia :`(
Bejo
Ur.13.03.1995r.
Zm.2009-06-23
Bali
Ur.2003-03-13
Zm.2015-06-23
Baluniu,moja najkochańsza dziewczynko,najdroższa Gwiazdko,tęsknię za Tobą bardzo...serce mi pękło kiedy odeszłaś...Kocham Cię Skarbie...tak bardzo...
Alik
Ur.01.06.1991
Zm.2002-06-23
Wciąż za Tobą bardzo tęsknimy i nie możemy zapomnieć. Bardzo chcielibyśmy
Cię jeszcze zobaczyć. Strasznie jest pusto bez Ciebie... Dorota, Jarek i
Magda