WIKUNIA

Ur. 23.06.1996r. Zm. 2010-06-24
Najmądrzejszej i najukochańszej dziewczynce.Kochanie nie zapomnę Cię nigdy.Dzięki tobie wiem co to SUCZKA.Codziennie jesteś ze mną,widzę Cię w myślach,tęsknię bardzo i płaczę.Makselek cały czas na Ciebie czeka.Biegasz teraz za patyczkiem po łąkach szczęśliwości za Tęczowym mostem,Teraz cały czas Twoja Pani poświęca tylko Tobie.Jesteście bardzo szczęśliwe.
Zapal świeczkę

Księga pamięci

  • świeczka
    Od: 2026-06-24 06:47
    Kochanie
    Pamiętam cały czas i zawsze będę pamiętać
    Byłaś CUDEM! Pani i Pan kochali Cię BARDZO.Ja też i kocham Cię cały czas
  • Od: Maksia 2026-06-24 05:30
    ✿۰̮̑✿۰̮̑✿❤
    .....̮̑✿ ۰۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿۰
    .....۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̑✿۰̮̮̑✿❤
    .....´\\.۰̮̑✿۰ ۰̮̑✿    
    ..... )¯`.|/ ۰̮̑✿❤
    .....`-.|/.´¯) 
    Rocznicowe światełko pamięci dla Ciebie kochanie ❤
    ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜  ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
  • świeczka
    Od: 2025-06-24 06:30
    Wikuniu
    Pamiętam Codzienne o Was wszystkich myślę
    Często się dlatego uśmiecham Takie są te prawdziwe czyste bezwarunkowe milosci
  • Od: Maksia 2025-06-24 05:47
    ❤️ Rocznicowe światełko pamięci❤️
    ❤️ dla Ciebie kochanie❤️
    ░░░░(¯`:´¯)◕♥◕
    ░░(¯ `•.\|/.•´¯)◕♥◕
    ░(¯ `•.(۞).•´¯)░(¯`:´¯)◕♥◕
    ░░(_.•´/|\`•._)(¯ `•.\|/.•´¯)◕♥◕
    ░░░ (_.:._).░(¯ `•.(۞).•´¯)◕♥◕
    ░░░(¯`:´¯)░░(_.•´/|\`•._)◕♥◕
    ░(¯ `•.\|/.•´¯)░░(_.:._)◕♥◕
    ░(¯ `•.(۞).•´¯)◕♥◕
    ░░(_.•´/|\`•._)◕♥◕
    ░░░(_.
  • świeczka
    Od: 2024-10-08 22:33
    Wikuniu
    Pamiętam Zawsze jesteś w moim sercu
    Teraz jest z Wami Lusia
    Biegacie razem bawicie się cieszycie
    A ja Kocham Was wszystkich
  • Od: Maksia 2024-06-24 05:22
    ░░░(¯`:´¯)░░░
    ░(¯ `•.\|/.•´¯)░░
    ░(¯ `•.(۞).•´¯)░
    ░░(_.•´/|\`•._)░
    ░░░(_.:._)░░░
    ❤️ Rocznicę światełko pamięci
    dla Ciebie kochanie ❤️
  • Od: Maksia 2022-06-24 05:32
    *....((........
    *....) (......
    *...( ♥ )....
    *.._ '|'......
    ‎*. [ڿڰۣ◕]
    ‎*. [ڿڰۣ◕]
    ‎◕ڿڰۣ◕ڿڰۣ◕ڿڰۣڿ◕ڰۣ◕
    Rocznicowe światełko pamięci
    dla Ciebie kochanie ❤️
  • świeczka
    Od: 2021-10-03 22:46
    Wikuniu cały czas pamiętam.Biegasz szczęśliwa i cieszysz się ze swoją Panią i Panem na kolorowej łące.Jesteście już teraz cały czas radosni i bez trosk
  • Od: SHERMAN 2021-06-24 07:23
    Światełko pamięci dla Ciebie Wikunia.
  • Od: Maksia 2021-06-24 05:35
    Rocznicowe światełko
    pamięci dla Ciebie kochanie
    ............(
    ...........(,)
    .........|::::::|... * ❄️
    .........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨ ❄️
    ˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜¨¨˜“¨* ❄️
    ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* ❄️
    -:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-•-:♥:-
  • Od: Foksiu 2020-06-24 22:41
    __(¯`•´¯)✿
    ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿światełko pamięci(*)(*)(*)
    __(¯`•´¯)✿ dla Ciebie Kochanie♥
    ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•✿
  • Od: SHERMAN 2020-06-24 08:34
    Światełko pamięci dla Ciebie Wikunia.
  • Od: Maksia 2020-06-24 05:36
    Rocznicowe światełko
    pamięci dla Ciebie kochanie
    ⋱⋱❤️ ⋰⋰
    ¯¯¯⋱⋱⭕⋰⋰¯
    _____⋱⋱❤️ ⋰⋰ ______
    ¯¯¯¯¯¯¯¯⋱⋱⭕⋰⋰¯¯¯¯¯¯¯
    ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
  • świeczka
    Od: 2019-06-24 18:29
    Wikuniu zawsze pamiętam.Teraz jesteś jeszcze szczęśliwsza ze swoją Panią i Panem.Cieszycie się sobą w bezkresnym ogrodzie miłości i szczęśliwości
    Tatiana i Lusia
  • Od: Maksia 2019-06-24 05:34
    .(,) ..........Rocznicowe
    .........|::::::|... *światełko
    .........|::::::|.)/¸.¤ª“˜¨pamięci
    ˜“¨˜“ª¤.¸::::|)/¸.¤ª“˜dla Ciebie
    ª“˜¨“¨˜“%¤ª“˜¨¨˜“¨…* kochanie
Załaduj kolejne komentarze

Ostatnio zapalone świeczki

  • świeczka
    Od: Ogród wiecznej szczęśliwości 2026-06-21
    Świeczka świeci jeszcze 4 dni